"Mekan.org Sohbet sunucuları "

Yüzlerce insan arasından Sohbet ederek arkadaşınızı bulun...

Mekan.org Chat, sohbet odaları Hakkında

Çevrimiçi online sohbet servisleri kategorisinde istikrarlı şekilde 2005 yılından günümüze kadar gelmiş olan bizim.mekan.org sohbet servisleri içerisinde uzman kadromuz ile sizlere daha iyi ve keyifli bir vakit geçirebilmeniz için tüm imkanlarımızı seferber etmeye devam ediyoruz.

Yılların tecrübesini sizlerle paylaşıyoruz

Teknolojik gelişmeler ışığında sizlere değişen ve gelişen teknolojileri yakından takip ederek kullanıcılarımızın beğenisine konusunda uzman arkadaşlarımızdan aldığımız destek ve yardımlar ile geleceğe ışık tutmaya devam ediyoruz.

Türkiye'nin önde gelen ve kendi alanlarında uzman arkadaşlarımızın siz değerli kullanıcılarımıza verdiği hizmetleri göz ardı etmiyor ve teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Türkiye'nin yıldızlar kadrosuyla birlikte sizler için çalışıyoruz.

Mekan.org online sohbet servislerinin geliştirilmesi için Türkiye'nin alanında lider kadrolarını sunucularımızda bir araya getirmiş olmaktan gurur duyuyoruz.

Çevrimiçi sohbet servislerinde kendi alanlarında minimum 15 yıllık sektör tecrübesine sahip olan yaklaşık 20 kişilik bir ekip ile sürekli teknolojik çözümler noktasında çalışmalar yürütüyoruz.

Alanlarında lider arkadaşlarımızın Türkiye'de ve Dünya genelindeki IRC ( İnternet Relay Chat ) alanında kendini ispat etmiş ve Türkiye'yi Dünya sunucularında temsil etmiş arkadaşlarımızın kadrolarımızda bulunması dışında teknolojik geliştirmeler alanında ünü Türkiye sınırlarını aşmış AR-GE Araştırma ve Geliştirme ekibimiz yine aktif şekilde yönetim kademelerimizde yer almaktadır.

Mekan.org - Platform üzerinde kaliteli tesadüflere bırakmadık.

IRC Sunucumuz içerisinde yapılan yatırım ve işleyiş süreçleri içerisinde hiç bir ihtiyaç ve düzen kullanıcılarımızın bizlere duyduğu güven neticesinde hiç bir nedenle tesadüflere bırakılamadı ve bırakılmayacaktır.

Bu nedenle Bizim Mekan Sohbet sistemleri içerisinde 7/24 online güvenlik ekibimiz sizlerin daha huzurlu ve problemsiz bir sohbet yapabilmeniz için sürekli sizlerin yanında olmaya devam edecekler.

Kullanıcı Güvenliği ve Huzuru Önceliklerimiz Arasında

Sohbet servislerimiz içerisinde kullanıcılarımızın kendilerini daha özgür ve rahat hissedebilmesi için almış olduğumuz bir takım kararlarımız ve takip ettiğimiz güvenlik protokollerimiz bulunmaktadır.

- Sunucularımız üzerinde hiç bir kullanıcı diğer bir kullanıcıyı rızası dışında sohbet'e zorlayamaz ve rahatsız edemez.

- Sunucu güvenliğini tehdit edecek tüm saldırılar güvenlik ekibimiz tarafından engellenir.

- Kişilik haklarına, kişilerin temel hak ve hürriyetlerini rahatsız edecek hal ve hareketler içerisinde olan kişiler platformlarımızdan uzaklaştırılır.

- Türkiye Cumhuriyeti Devletine ve onun tüm fertlerine karşı yapılacak olan uygunsuz tüm davranışlar platformlardan uzaklaştırılır.

- Sunucularımız üzerinde; üyelik, kullanım, konuşma vb. faaliyetlerinizin hiç birisi esnasında ücret talep edilmez. Lütfen bu tarz yazışmalar içerisinde bulunan kişi veya kişileri bize iletiniz.

- Sunucularımız üzerinde ; Teknik ve işleyiş ile alakalı tüm görüş ve şikayetleriniz için #Help ve #Operhelp kanalları üzerinden destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

- Sunucularımız üzerinde kullanılacak işletim komutları, yine sohbet ekranı üzerinde Kanal Komutları için ( /CS HELP COMMANDS ) Nick Komutları için ( /NS HELP COMMANDS ) komutunu kullanarak sunucu üzerinde ihtiyacınız olan komutlar meünüsüne erişim sağlayabilirsiniz.